Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE W INTERNECIE [VIDEO]

Pomimo, że była to już XXII edycja Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Pieśni Polskiej, zainteresowanie udziałem młodych wokalistów w tym artystycznym przedsięwzięciu nie maleje, wręcz przeciwnie. Dzięki temu, że festiwal odbył się z powodu pandemii w trybie on- line uczestnicy zgłosili się także z dość odległych od Wielunia miejsc w Polsce.

Regulamin przewidywał możliwość dostarczenia nagrań wykonawców na kilka dowolnych sposobów, w określonych kategoriach wiekowych z podziałem na wykonania indywidualne i nagrania zespołów. Wyszło naprawdę nieźle.

Koordynatorem festiwalu był Jakub Jurdziński – kierownik działu artystycznego w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu

Występy oceniało jury w składzie:

    Dorota Staszak –nauczyciel muzyki, pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu,

    Justyna Glinkowska –nauczyciel muzyki, konsultant metodyczny Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu,

    Magdalena Wicher –Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu,

Obszerna relacja z festiwalu do zobaczenia w najbliższy weekend w programie lokalnym TVK WSM w magazynie Szortpress. Zapraszamy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl