Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PSI WOLONTARIAT W WIELUNIU I REGIONIE

W tym trudnym czasie właściciele zwierzaków, przebywający na kwarantannie, potrzebują naszej pomocy! Dlatego powstaje Psi Wolontariat. Pod postem na profilu https://www.facebook.com/zwierzakiwieluniaki można zgłaszać w komentarzach potrzebę pomocy w wyprowadzaniu pupila oraz chęć zabrania zwierzaka na spacer.

Pamiętajmy o ważnych zasadach:

• Przy przekazywaniu psa nie może dochodzić do kontaktu pomiędzy osobą poddaną kwarantannie lub samoizolacji a osobą, która wyprowadza psa.

• Najlepiej wystawić za drzwi psa z już założoną obrożą i przypiętą do niej smyczą.

• Osoba wyprowadzająca psa nie powinna dotykać smyczy, obroży i samego zwierzaka bezpośrednio – najlepiej założyć rękawiczki jednorazowe.

• Zawiąż na smyczy żółtą wstążkę – to znak dla innych osób spacerujących z psami, aby nie podchodzili – nie chodzi tyle o ryzyko zakażenia a o informację, że pies nie jest nasz i może nie czuć się komfortowo w kontakcie z psami, bez obecności swojego właściciela.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl