Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TRZECI MECZ W DRUGIEJ LIDZE [VIDEO]

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu w hali WOSiR odnieśli w drugiej lidze siatkarze WKS-u Wieluń. W szóstej kolejce w spotkaniu bez kibiców podopieczni grającego trenera Marcina Krysia podejmowali LUKS Dobroń. Derby województwa łódzkiego rozpoczęły się jednak pomyślnie dla drużyny spod Łasku, która dość nieoczekiwanie objęła prowadzenie 8:2.

Dopiero po przerwie, o którą poprosił wieluński szkoleniowiec, miejscowi z mozołem zaczęli odrabiać straty. Na pierwsze prowadzenie wyszli przy wyniku 17:16 i choć na moment je utracili, przy stanie 23:22 wydawało się, że set znowu jest pod kontrolą WKS-u.

Niestety, trzy ostatnie wymiany wygrali goście, którzy zwyciężyli w partii 25:23 i objęli prowadzenie w setach. Może zresztą dobrze, że tak się stało, gdyż poirytowany taką końcówką trener wielunian nie szczędził w przerwie mocnych słów swoim podopiecznym, a efektem tego było wygranie drugiej odsłony do dziesięciu.

Tylko niewiele więcej mieli do powiedzenia goście w trzecim secie, w którym zdobyli siedemnaście oczek. Jednak w tym momencie, nie po raz pierwszy w tym sezonie, zawodnicy WKS-u, gdy od zwycięstwa dzielił ich tylko jeden wygrany set, wyraźnie się zdekoncentrowali.

W efekcie czwarta partia od początku była niezwykle wyrównana, a gdy LUKS wyszedł na prowadzenie 23:22, do tie-breaka doprawdy niewiele brakowało. Na szczęście w tym momencie WKS odnalazł swój rytm, a rozgrywający Bartłomiej Matejczyk wyraźnie zaufał Tomaszowi Wenclowi.

To zaskutkowało wygraniem przez gospodarzy trzech ostatnich wymian, w efekcie wygraniem seta 25:23 i całego meczu 3:1. Tym samym w swojej hali wielunianie nadal są bez straty punku. Czas najwyższy jednak po raz pierwszy zwyciężyć w meczu wyjazdowym.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl