Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PO RAZ OSTATNI ZAGRALI O LIGOWE PUNKTY [VIDEO]

Piłkarze WKS-u 1957 po raz ostatni w 2020 roku zagrali o ligowe punkty na stadionie WOSiRu. W 14 kolejce sieradzkiej klasy okręgowej gościli bez obecności kibiców mający przed meczem 2 punkty więcej KS Karsznice i choćby z tego powodu należało się spodziewać zaciętej i wyrównanej konfrontacji, a zakończenie serii czterech spotkań bez zwycięstwa wcale nie było takie oczywiste.

W pierwszej połowie przypuszczenia te potwierdziły się, a co gorsza zmarnowane sytuacje podbramkowe gospodarzy znowu nie nawały optymizmem przed drugą połową. Tymczasem okres gry po przerwie rozpoczął się dla miejscowych bardzo dobrze, gdyż już w 47 minucie zespołową akcję celnym strzałem głową uwieńczył najstarszy wśród wukaesiaków Kamil Wójcicki.

Mimo objęcia prowadzenia nadal jednak należało dmuchać na zimne, gdyż już kilkakrotnie zdarzało się w tym sezonie, że mimo strzelenia pierwszej bramki nasz zespół nie zdobywał kompletu punktów. Na szczęście tym razem wątpliwości można było mieć tylko do połowy drugiej połowy, a rozwiane zostały pomiędzy 67 a 72 minutą, gdy gospodarze strzelili trzy bramki.

Pierwszą z nich zdobył Łukasz Janas, który wykorzystał błąd bramkarza gości i po zabraniu mu futbolówki praktycznie wjechał z nią do pustej bramki, strzelając na wiwat z samej linii bramkowej.

Chwilę potem na 3:0, po efektownej akcji, podwyższył Paweł Kołodziej, a czwartego gola dla gospodarzy zdobył ten sam zawodnik, który w 72 minucie wykorzystał rzut karny.

Potem wprawdzie przez 20 minut nie działo się wiele ciekawego, ale w drugiej minucie doliczonego czasu, wynik meczu na 5:0 dla WKS-u 1957 Wieluń ustalił Tomasz Klimaszewski. Grający prezes klubu pojawił się na boisku w drugiej połowie, ale nie przeszkodziło mu to zapisać się do protokołu w roli strzelca gola.

Dzięki wygranej wielunianie - mijając sobotniego rywala - awansowali na 6 miejsce w tabeli. Na pierwszym natomiast - po niespodziewanej porażce Tęczy Brodni w Janiszewicach - po raz pierwszy usadowiła się Prosna Wieruszów.

Ta zainkasowała wprawdzie 3 punkty, ale ostrzeżeniem dla WKS-u 1957 powinien być fakt, że z 11-ym w tabeli Hetmanem Rusiec wygrała u siebie zaledwie 3:2.

Ostrzeżeniem, gdyż jak wspomnieli nasi rozmówcy, właśnie w Ruścu zagrają nasi piłkarze ostatni w tym roku ligowy mecz. Pod warunkiem, że pozwolą na to rosnące z dnia na dzień obostrzenia.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl