Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O SZKOŁACH, SZPITALU I PRACY W CZASIE PANDEMII [VIDEO]

Trudny czas pandemii niewątpliwie nie sprzyja płynnej realizacji zadań dotyczących bieżącej działalności instytucji podległych powiatowi wieluńskiemu. Mimo to praca idzie do przodu, choć niektóre decyzje podejmowane są na bieżąco. Do tego wszystkiego mamy jeszcze czerwoną strefę, a w niej zdalną już pracę wieluńskich szkół srednich i zakażenia koronawirusem.

Jak w tej chwili ona wygląda o to zapytaliśmy starostę wieluńskiego. Powiat ma na głowie oczywiście też wieluński szpital w którym tak jak w wielu lecznicach w kraju pojawiają się od czasu do czasu osoby zakażone koronawirusem.

Z tym lekarze walczą w miarę możliwości na bieżąco. Z kolei w szpitalu zaszły duże zmiany. Nagłe odejście dyrektora Janusza Atłachowicza, który wieluńską lecznicę zamienił na szpital w Sieradzu musiało pociągnąć za sobą nowe i szybkie decyzje personalne. I o tym też rozmawialiśmy z wieluńskim starostą.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl