Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CZĘŚCIOWO ON-LINE I NATURALNIE W MASECZKACH [VIDEO]

Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Akulicz w rozmowie z TVK WSM podsumował ostatnie posiedzenie radnych miejskich. Zwrócił m.in. uwagę na zmiany w budżecie Gminy Wieluń na ten rok jakich dokonali radni. Od nowego roku będą też zmiany w strefie płatnego parkowania.

Ważnym tematem jaki miał pojawić się na sesji była też sprawa ograniczeń w godzinach nocnych sprzedaży napojów alkoholowych. Sprawa jakże ważna nie została jednak obszernie przedyskutowania.

Tymczasem niewykluczone, że listopadowa sesja radnych miejskich odbędzie się wyłącznie w trybie on- line. Zniknie wtedy problem maseczek, które oczywiście obowiązkowo powinni mieć na sesji nie tylko radni, ale też władze Wielunia.

Burmistrz Paweł Okrasa na ostatnim posiedzeniu nie chciał jednak założyć maseczki argumentując, że noszenie ich jest niezgodne z obowiązującym prawem. Sprawa trafiła na policję.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl