Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY PROJEKT POWIATOWEJ KSIĄŻNICY

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieluniu rozpoczęła działania związane z nowym projektem pt. "Brat naszego Boga. Wojtyła, kardynał, który został papieżem”. W związku z obchodami Roku Świętego Jana Pawła II biblioteka przypomni jego sylwetkę, działalność, naukę, a także związki z Ziemią Wieluńską i jego wizytę w Wieluniu 5 września 1971 roku jeszcze w randze biskupa krakowskiego.

W ramach projektu odbyły się już warsztaty historyczno-dziennikarskie w Muzeum Ziemi Wieluńskiej, prowadzone przez Jana Książka - Dyrektora Muzeum Ziemi Wieluńskiej, Magdalenę Kopańską - kustosz Muzeum Ziemi Wieluńskiej i Grzegorza Nowaka - redaktora Radia Ziemi Wieluńskiej.

Po przeprowadzeniu warsztatów młodzież biorąca udział w projekcie przystąpiła do zbierania materiałów w wieluńskim muzeum, a także przygotowania wystawy powarsztatowej, audycji radiowej, mini-wykładu, które będą poświęcone wizycie kardynała Wojtyły w 1971 r. w Wieluniu i Jego działalności.

Jednym z elementów projektu będzie wystawa publikacji związanych z postacią Jana Pawła II, która jest dostępna od 16 października w galerii Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu. Ponadto odbędą się warsztaty z emisji głosu oraz 3-dniowe warsztaty teatralne.

Na finał zaplanowano jeszcze spektakl w reżyserii Jarosława Figury pt. "Brat naszego Boga". Przedstawienie które zarejestruje stacja TVK WSM i pokaże go w swoim programie lokalnym odbędzie się 6.11. 2020 r. w sali gimnastycznej Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu.

Projekt sfinansowano ze środków Łódzkiego Domu Kultury w ramach konkursu grantowego, dotyczącego współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego, a także przez Powiat Wieluński.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl