Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPRAWY SAMORZĄDOWE W TRYBIE ON-LINE [VIDEO]

Radni powiatowi na kolejnej sesji ponownie spotkali się w trybie on-line. I tak jest od początku pandemii, bowiem w tzw. realu, czyli popularnej 101-sali obrad lokalnych parlamentów Wielunia po raz ostatni spotkali się bodaj w styczniu tego roku. Tryb on-line działa całkiem dobrze.

Na początku mowa była o zmianach w szkołach średnich. Konkretnie chodziło o ZS nr 3. Tutaj będą zmiany w dyrekcji placówki. W dalszej części obrad nie zabrakło też tematów związanych z koronawirusem.

Z kolei władze Działoszyna zaproponowały naszemu starostwu, aby w ich mieście powstała filia wieluńskiego szpitala. Władze Działoszyna są bowiem niezadowolone z funkcjonowania tamtejszego niepublicznego POZ. Pytała o to radna Grażyna Ryczyńska.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl