Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODDAWALI SWOJĄ KREW DLA WIELUŃSKIEGO SZPITALA [VIDEO]

Kolejna akcja krwiodawstwa Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Oddziale Rejonowym PCK w Wieluniu odbyła się w sobotę 10 października pod hasłem "Wiktoria 1920". Swoim charakterem nawiązywała do zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej. Akcję wspierali wspólnie Muzeum Ziemi Wieluńskiej oraz Stowarzyszenie Historyczne Bataliony Obrony Narodowej.

Wszyscy krwiodawcy mogli nieodpłatnie zwiedzać wystawę „Do broni! Mieszkańcy ziemi wieluńskiej w walkach o wschodnie granice Rzeczypospolitej w latach 1918-1921” w muzeum, a także odwiedzić stanowisko Stowarzyszenia Historycznego Bataliony Obrony Narodowej gdzie można było obejrzeć umundurowanie i broń z okresu 1920 roku.

Warto w tym miejscu zauważyć, że pierwsza akcja Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK odbyła się na początku lipca i zakończyła się wielkim sukcesem. Krew oddały wtedy aż 52 osoby!

Z kolei podczas tej jesiennej w miniony weekend krew oddały 32 osoby. Pozyskano od nich w sumie około 15 litrów tego życiodajnego płynu. Krew zbierano dla Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej SP ZOZ w Wieluniu. Następna akcja odbędzie się 13 grudnia. Już teraz zapraszamy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl