Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WRÓCILI NA POZIOM CENTRALNYCH ROZGRYWEK [VIDEO]

Siatkarze WKS-u po ośmiu latach przerwy wrócili na poziom rozgrywek centralnych, a po dwunastu ponownie zameldowali się na parkietach drugoligowych. Ich planowana na 26 września została wprawdzie przełożona, ponieważ jeden z zawodników Czarnych Rząśnia zachorował na Covid-19.

Ten fakt na szczęście nie wpłynął na dyspozycję podopiecznych grającego trenera Marcina Krysia. Gospodarze pokonali bowiem w hali WOSiR Bzurę Ozorków 3:1. Jednak suchy wynik nie mówi wszystkiego, bo spotkanie, może poza setem otwarcia, było bardzo zacięte.

Tylko w pierwszej partii gra była jednostronna, a miejscowi zwyciężyli do siedemnastu. W drugiej z kolei zaczęło się od prowadzenia rywali 9:2 i choć wielunianie szybko odrobili straty, a potem mieli nawet kilka setboli, przegrali seta 28:30.

Trzecia odsłona również zaczęła się od przewagi ozorkowian, którzy prowadzili 6:2, ale tym razem pogoń gospodarzy okazała się skuteczna i zwyciężając 27:25 WKS objął prowadzenie 2:1.

Ostatnia, jak się okazało, odsłona była tylko trochę mniej zacięta, a po wygranej 25:22 wielunianie zwyciężyli w całym meczu 3:1, inkasując tym samym pierwsze trzy punkty w rozgrywkach.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl