Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SPORTOWE SUKCESY ŁÓDZKICH TERYTORIALSÓW [VIDEO]

Odbył się kolejny nabór do służby w 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. W szeregi Terytorialsów wstąpiło 40 kolejnych ochotników. Szkolenie rozpoczęło się zarówno dla kandydatów, którzy wstępują do wojska po raz pierwszy jak i dla rezerwistów, którzy przeszkolenie i przysięgę wojskową mają już za sobą.

Począwszy od 26 września przeszkolenia odbywają się w soboty i niedziele. Dla kandydatów, którzy mundur założyli po raz pierwszy szkolenie zakończy się uroczystą przysięgą wojskową w Kutnie 29 listopada.

W 9ŁBOT służą rodziny – kilka małżeństw, rodzice i dzieci a w trwającym obecnie szkoleniu uczestniczą rodzeństwa – dwóch braci i dwie siostry. Tymczasem Wojska Obrony Terytorialnej zajęły drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej Mistrzostw Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kick-boxingu, zdobywając 7 złotych, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Mistrzostwa odbyły się pod koniec września w Krynicy Zdroju. Niebawem, tj. w dniach 12-16.10.2020 r. w Dowództwie WOT odbędzie się kolejne zgrupowanie „Wojownika Niezłomnego”, w którym udział weźmie 7 osobowa reprezentacja łódzkich Terytorialsów.

W trakcie zajęć żołnierze doskonalić będą umiejętności z zakresu Kicboxingu, MMA, boksu, brazylijskiego jui jitsu oraz zapasów. I jeszcze pływanie.
Reprezentacja 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej zdobyła trzy złote, dwa srebrne i jeden brązowy medal podczas Mistrzostw Wojsk Obrony Terytorialnej w Pływaniu.

Mistrzostwa odbyły się w miniony weekend na obiektach sportowych Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Wzięło w nich udział łącznie czternaście reprezentacji Brygad Obrony Terytorialnej oraz jedna Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej.

9ŁBOT reprezentowało dziesięciu żołnierzy. Łódzcy zawodnicy i zawodniczki wrócili z dorobkiem trzech złotych medali, dwóch srebrnych i jednym brązowym. Na najwyższym podium łódzcy Terytorialsi stanęli aż 4 razy.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl