Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

35 OBRAZÓW NA WYSTAWIE W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE [VIDEO]

W czytelni miejskiej biblioteki ks. Bogdan Blajer wraz z 10-letnią Julianną Sitek uczennicą Szkoły Podstawowej w Rudzie (prywatnie córką bratanicy księdza) na wernisażu wystawy malarstwa pejzażowego "Niech wszelkie stworzenie wielbi Boga" zaprezentowali wspólnie 35 obrazów.

Zarówno ks. Bogdan Blajer jak i Julka przedstawili swoje artystyczne credo. Podczas spotkania, jego bohaterowie opowiedzieli o genezie wystawy, w jakich okolicznościach powstawały prace, co stanowiło inspirację oraz jakie techniki zastosowali autorzy malując obrazy.

Ks. Blajer to wykładowca Wyższego Seminarium Duchownego, dyrektor Muzeum Archidiecezjalnego w Częstochowie, artysta malarz, historyk sztuki i poeta w jednej osobie. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję nabyć okolicznościowy katalog wystawy oraz trzeci tomik poezji ks. Bogdana Blajera "Chodzić po niebie".

Wystawę "Niech wszelkie stworzenie wielbi Boga"  w podwojach biblioteki miejskiej można oglądać do końca tego roku. Muzycznie uświetnił spotkanie występ wszechstronnie uzdolnionej Julianny Sitek.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl