Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DUMNI ZE SWOJEGO ARTYSTYCZNEGO PROJEKTU [VIDEO]

Trwa realizacja projektu kulturalnego Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu „Nasze korzenie – nasza wielka duma!” Odbył się już cykl warsztatów muzycznych i studyjnych: z białego śpiewu prowadzone przez Annę Bystroń – Jajkiewicz, aranżacyjno-jazzowe prowadzone przez Michała Rorata oraz wokalne prowadzone przez Zofię Szpikowską.

Warsztatowy repertuar, który był punktem wyjścia dla całego projektu, został wybrany z książki pt. „Śpiewnik wieluński” Marka Dery i Małgorzaty Dziurowicz – Kaszuby. Po serii warsztatów wokaliści byli gotowi do nagrań studyjnych.

Nagrania wieluńskich pieśni ludowych w nowozaaranżowanych wersjach w wykonaniu młodzieży projektowej odbyły się w studiu nagrań w Częstochowie. W czasie trwania warsztatów zostały sporządzone reportaże, które można obejrzeć na kanale YouTube powiatowej biblioteki.

Wszystkie informacje na temat przebiegu projektu zamieszczane są także na bieżąco na bibliotecznym fanpage’u na Facebooku. Aktualnie trwają prace związane z wydaniem płyty.

Równocześnie powstają klipy muzyczne do każdego z utworów. „Nasze korzenie – nasza wielka duma!”to projekt Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu oraz Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu.

Na realizację działań pozyskano środki z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2020, wsparcie finansowe zapewnił także Powiat Wieluński.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl