Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIEWIĄTA EDYCJA NARODOWEGO CZYTANIA W WIELUNIU [VIDEO]

W całym kraju tegoroczna edycja Narodowego Czytania 2020 ze względu na pandemię koronawirusa przybrała zdecydowanie inną formę niż poprzednie akcje.  Popularne przedsięwzięcie literackie, które w Wieluniu odbyło się już po raz dziewiąty,  można zobaczyć na profilu społecznościowym biblioteki i w TVK WSM.

W Narodowym Czytaniu „Balladyny” Juliusza Słowackiego  zaprezentowali się aktorzy koła teatralnego „Wpół do czwartej” działającego przy miejskiej książnicy. Aktorzy nie kryją tęsknoty za życiem kulturalnym, za wydarzeniami artystycznymi, jakie odbywały się cyklicznie w naszym mieście.

Za rok X jubileuszowa edycja Narodowego Czytania. Miejmy nadzieję, że będzie można spotkać się tradycyjnie, na skwerze przed biblioteką miejską. Na obszerną relację z tego wydarzenia zapraszamy do KTT.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl