Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SKARGA NA DYREKTORA ŻŁOBKA I INFORMACJE Z CIEPŁOWNI [VIDEO]

Choć od absolutoryjnej sesji Rady Miejskiej minęło niewiele czasu, radni spotkali się już na kolejnym posiedzeniu. Zaraz na jego początku samorządowcy zajęli się projektem uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność dyrektora Żłobka Miejskiego. Przypomnijmy, że szefową tej jakże potrzebnej miastu instytucji jest od 1 czerwca jest Aneta Jaskuła.

Skarga dotyczyła przeprowadzonego naboru m.in. na stanowisko żłobkowej sekretarki, ale też rekrutacji do pracy w innym charakterze. Złożyła ją jedna z osób, która ubiegała się właśnie o pracę w miejskim żłobku. Rzekome nieprawidłowości przy naborze pracowników próbowała wyjaśnić w szczególności radna Anna Dziuba- Marzec w sesyjnej rozmowie z Anetą Jaskułą.

W trakcie tej rozmowy podjęto też kilka innych kwestii związanych z bieżącą pracą, ale też oświadczeniem majątkowym nowej dyrektor żłobka. Głos w sprawie zabrał też burmistrz Okrasa. Ostatecznie po dyskusji radni podjęli w tej sprawie uchwałę uznając jednocześnie 10 głosami za, że skarga na dyrektor miejskiego żłobka jest niezasadna.

Więcej o tym powiemy za tydzień w obszernej relacji z sesji Rady Miejskiej. Ale to jeszcze nie koniec. Radni zapoznali się też z informacją szefów spółek w których udziały ma Gmina Wieluń. W głównej mierze chodziło o EC. Na sesji obecny był prezes firmy Zygmunt Bednarski do którego było trochę pytań od radnych.

Chodziło o bieżącą działalność firmy, ale też wspomniane na poprzednim posiedzeniu inwestycje w OZE i nieobecność Gminy Wieluń jako jednego z udziałowców na walnym zgromadzeniu spółki.

Co do obecności na walnym zgromadzeniu spółki jednego z udziałowców czyli Gminy Wieluń to przypomnijmy, Paweł Okrasa zapowiedział na poprzednim posiedzeniu rady, że pojawi się na nim 25 września. A czy możemy spodziewać się w najbliższym czasie podwyżek cen ciepła? Zygmunt Bednarski miał w tej kwestii dobre informacje.

Temat związany z raportowaniem szefów spółek w których udziały ma Gmina Wieluń powróci w większym wymiarze w przyszły weekend oczywiście w obszernej relacji z sesji Rady Miejskiej, która jak zawsze na zakończenie programu lokalnego TVK WSM. Już teraz zapraszamy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl