Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CAŁY CZAS PRACUJĄ W NADZWYCZAJNYM TRYBIE [VIDEO]

Już od tygodnia mieszkańcy Wielunia i powiatu cieszą się „bezmaseczkową” wolnością, przynajmniej w plenerze. Wykreślenie naszego powiatu z tzw. czerwonej strefy niewątpliwie cieszy. Musiało się na to złożyć jednak wiele czynników, w tym oczywiście znacznie mniejszy przyrost osób zakażonych koronawirusem.

I tak się rzeczywiście stalo, co niewątpliwie bardzo cieszy Barbarę Sułkowską, dyrektora wieluńskiego Sanepidu, którego zaloga w nadzwyczajnym trybie pracuje już od pół roku. Wygaszenie ognisk koronawirusa praktycznie we wszystkich instytucjach i dużych zakładach pracy napawa optymizmem.

Podobnie jak sama postawa mieszkańców, którzy bardzo skrupulatnie nosili maseczki wszędzie i to na dodatek przez praktycznie okrągły miesiąc. Dyrektor Sanepidu uczula jednak, abyśmy dalej bardzo uważali, bo z tzw. zielonej strefy do czerwonej z dużymi obostrzeniami możemy powrócić i to szybciej niż nam się wydaje.

Od początku pandemii wieluński Sanepid wydał ponad 8,5 tys. decyzji zalecających wykonanie testów w kierunku zdiagnozowania koronawirusa. Pracy było rzeczywiście sporo, zresztą jest jej dużo caly czas. W tej chwili Sanepid w szczególności monitoruje wieluńskie szkoły, które pracują póki co normalnie.

Jednak i tu koronawirus może pojawić się w każdej chwili. Na razie nie ma więc zdalnego trybu nauczania o co wnioskowali dyrektorzy wieluńskich szkół średnich. A zatem dezynfekcja, częste mycie rąk, społeczny dystans i wmożona czujność może uchronić nas przed koronawirusem.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl