Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE I INNE AKTYWNOŚCI

14 uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Wieluń otrzymało Stypendia Burmistrza Wielunia za wysokie wyniki w nauce oraz za udział w konkursach, zawodach lub olimpiadach. Wraz z rzodaniem stypendiów odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania awansu zawodowego dla nauczycieli.

Stypendia wręczył Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa wraz ze swoją zastępczynią Joanną Skotnicką - Fiuk. W gronie finalistów i laureatów konkursów znaleźli się:

    Kamil Kajta oraz Teresa Dudzińska ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach

    Szymon Wojtasik uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu

    Marceli Pagacz absolwent Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigii w Wieluniu

    Wiktor Łaniewski, Nikodem Marzec, Tymoteusz Marzec uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu.

Stypendia za wysokie wyniki w nauce trafiły do Mai Rychlik uczennicy Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu, Niny Szmaj, Amelii Bednarek, Agnieszki Musiał, Mai Sud oraz Weroniki Sekiety uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Wieluniu.

Stypendium za osiągnięcia sportowe oraz za wysokie wyniki w nauce odebrała Anna Zieleniewska uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl