Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z UDZIAŁEM PREMIERA I WŁADZ WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO [VIDEO]

Poranne uroczystości upamiętniające ofiary bombardowania Wielunia 1 września 1939 roku w ramach 81. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Wieluniu odbyły się o 4.40 przy ulicy Królewskiej i na placu Kazimierza Wielkiego. Tak jak wcześniej zapowiadano wziął w nich udział Premier RP Mateusz Morawiecki.

List od Prezydenta Andrzeja Dudy odczytał Mariusz Rusiecki- doradca w kancelarii Prezydenta RP, po czym głos zabrał premier Mateusz Morawiecki.

Na zakończenie uroczystych obchodów zaproszeni goście na czele z premierem Mateuszem Morawieckim i świadkami bombardowania Wielunia złożyli okolicznościowe wiązanki kwiatów przy obelisku upamiętniającym bombardowanie miasta tuż obok ruin kościoła farnego, ale też innych miejscach pamięci.

O oprawę uroczystości zadbała Kompania Honorowa 15. Sieradzkiej Brygady Wsparcia Dowodzenia wraz z Orkiestrą Dętą z Dzietrzkowic. Nie był to jednak jeszcze koniec wizyty premiera w Wieluniu.

Mateusz Morawiecki udał się także do II LO im. J. Korczaka gdzie zwiedził tamtejszą Izbę Pamięci Września 1939 r. i lat późniejszych im. Andrzeja Przewoźnika.

Izba Pamięci powstała w szkole w 2008 roku, a w 2019 została gruntownie zrewitalizowana, Środki na jej odnowienie pochodziły w głównej mierze z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Premierowi podczas zwiedzania izby towarzyszyła oczywiście dyrektor szkoły Renata Tatara, ale też poseł Paweł Rychlik oraz władze powiatu w osobach wicestarosty wieluńskiego Krzysztofa Dziuby i Przewodniczącego Rady Powiatu Krzysztofa Owczarka.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl