Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

FUNKCJONALNY, KOLOROWY I BARDZO NOWOCZESNY [VIDEO]

Nowoczesny, kolorowy, w tęczowych barwach Miejski Żłobek przy ulicy Porzeczkowej na Osiedlu Stare Sady został oddany do użytku. Obiekt powstał dla 100 dzieci z Gminy Wieluń dzięki dofinansowaniu z programu Maluch Plus. Całkowity koszt inwestycji to 6 mln zł., z czego Gmina Wieluń pozyskała dofinansowanie w kwocie 3 mln 40 tys. zł. z rządowego programu Maluch Plus.

Uroczyste otwarcie żłobka odbyło się w obecności m.in. wiceminister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Barbary Sochy. Głos w sprawie rządowego programu i wspierania placówek opiekuńczo – wychowawczych zabrał również poseł Paweł Rychlik.

Dyrektor Miejskiego Żłobka, Aneta Jaskuła przyjęła od zaproszonych gości gratulacje i serdeczne życzenia na realizację kreatywnych planów w nowej placówce.

Aneta Jaskuła była wcześniej pracownikiem jednego z wieluńskich przedszkoli. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, magistrem pedagogiki społecznej. Ma 23 - letnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel wspomagający.

Po części oficjalnej można było zwiedzić i obejrzeć dokładnie placówkę, która już codziennie będzie tętnić życiem.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl