Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Książka o wieluńskim szpitalu [VIDEO]

Dzieje wieluńskiego szpitala a także jego zniszczenie we wrześniu 1939 opisuje prof. Tadeusz Olejnik w swej najnowszej publikacji wydanej przez Muzeum Ziemi Wieluńskiej.


Książka to coś więcej niż historia i zniszczenie szpitala Wszystkich Świętych przy obecnej ulicy Józefa Piłsudskiego. Ukazane są w niej  wszystkie placówki szpitalne w mieście począwszy od XIV wieku. Jak się okazuje pierwszy wieluński szpital powstał już przed rokiem 1380 za sprawą księcia Władysława Opolczyka.

Atutem publikacją są również dokumenty, które po raz pierwszy ujrzały światło dzienne. Ich odnalezienie to efekt kwerendy przeprowadzonej w archiwach państwowych.

Książkę można nabyć w Muzeum Ziemi Wieluńskiej oraz wieluńskich księgarniach.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Radio Nowy Świat w sieci TVK WSM

DVB-C: pozycja 921

UKF/FM: 99,0MHz

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl