Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DNI WIELUNIA DOPIERO ZA ROK [VIDEO]

Dni Wielunia jak wiadomo już od paru ładnych lat odbywają się w czerwcu i tak powinno być również w tym roku. Ale nie było, bo ze względu na pandemię koronawirusa plenerowa impreza została przeniesiona na jesień, konkretnie na wrzesień. Teraz już jednak wiadomo, że Dni Wielunia definitywnie się nie odbędą.

Na plenerowej scenie przed wieluńską publicznością miały wystąpił takie gwiazdy jak Kayah czy Grubson. Oficjalnie poinformowano o tym także na ostatniej sesji Rady Miejskiej.

Szkoda, ale ponieważ liczba zakażeń koronawirusem wciąż jest wysoka istniało ryzyko, że do masowych zakażeń dojdzie także i na tej plenerowej imprezie. Gmina Wieluń z tytułu odwołania imprezy nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

WDK wystąpił o zwrot środków przeznaczonych na imprezę. Z tego powodu dotacja dla WDK- u zmniejszy się w tym roku o 90 tys. złotych. A zatem kolejne Dni Wielunia dopiero za rok.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl