Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NAWAŁNICA NAD POWIATEM WIELUŃSKIM [VIDEO]

Okolice Wielunia w ostatnich latach szczęśliwie omijały burze i wichury, tym razem jednak nie udało się uniknąć groźnego żywiołu. Nawałnica która przeszła nad miastem we wtorkowy wieczór sprawiła, że zdjęcia i doniesienia z powiatu wieluńskiego znalazły się w najważniejszych serwisach informacyjnych. W gminie Pątnów zostało zerwanych 11 dachów, ucierpiał też budynek Urzędu Gminy i miejscowy cmentarz. W Kamionce wiatr zrzucił 6 dachów na budynkach gospodarczych i jeden na budynku mieszkalnym. Gałęzie tarasowały szosę z Wielunia do Częstochowy.

Samo miasto ucierpiało w niewielkim stopniu. W części Wielunia brakowało prądu. Wiatr przewrócił kilka drzew w centrum, między innymi jeden z kasztanów przy ulicy Popiełuszki. W parku imienia Żwirki i Wigury szybko udało się posprzątać pozrywane gałęzie. Do naszej redakcji docierały jednak alarmujące wieści o sytuacji na cmentarzu. Rzeczywiście, oprócz rozbitych zniczy i połamanych krzyży, przewróciło się tam kilka drzew. Wyrwana z korzeniami lipa, rosnąca przy głównej alei, uszkodziła zabytkowe pomniki, w tym grób Joanny Żubrowej.

Pełne ręce roboty mieli też pracownicy pogotowia energetycznego. Między innymi naprawiano zerwane kable wzdłuż ulicy 3 Maja przy cmentarnym murze. Nie było natomiast potrzeby wypompowywania wody.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl