Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WAKACYJNE ZAJĘCIA W WIELUNIU I OŻAROWIE [VIDEO]

Kolorowe wycinanki były głównym motywem warsztatów, które odbyły się w Muzeum Ziemi Wieluńskiej w ramach wakacyjnych zajęć dla dzieci. Zajęcia te  organizowane są w każdy czwartek. Co tydzień w Wieluniu lub Ożarowie dzieje się coś ciekawego.

Ze względu na szczególne wymogi sanitarne, w tym roku uczestniczą w nich mniejsze grupy dzieci, jednak chętnych nie brakuje. Zajęcia manualne mają bawić i uczyć, dlatego poprzedziła je wizyta na wystawie etnograficznej.

„Czwartki z Muzeum” mają w tym roku szerszą formułę. Oprócz spotkań w muzeum na stronie internetowej placówki i profilu na fb muzealnicy zamieszczają filmy, proponują kreatywne zabawy oraz materiały do pobrania, które dzieci mogą wykorzystywać spędzając aktywnie czas w domu.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl