Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DZIESIĄTA EDYCJA WAKACYJNEJ AKCJI [VIDEO]

Happy Bus, czyli autobus z atrakcjami dla najmłodszych zawitał do Wielunia tego lata po raz pierwszy, ale nie ostatni. Na Podwalu można było podziwiać typowy amerykański szkolny autobus. Mobilny plac zabaw to przede wszystkim wiele atrakcji dla dzieci: dmuchańce, malowanie twarzy, rzut piłką do kosza czy konstrukcje wykonane z klocków.

Ze względu na czas pandemii podjęto wszelkie środki ostrożności. Warto zauważyć, że Happy Bus jest akcją prowadzoną przez łódzką fundację Happy Kids. Głównym  jej mottem są słowa Janusza Korczaka „Bez szczęśliwego dzieciństwa całe życie jest kalekie.

Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał się tym, kim stać się może”. Organizacja pozarządowa za swój główny cel obrała przede wszystkim działalność na rzecz dzieci, których rodzicom odebrano prawa rodzicielskie.

Za sprawą takich działań dzieci odbudowują wiarę w siebie i świat dorosłych. Dziesiąta już edycja letniej akcji Happy Bus to zatem dobra okazja na spędzenie czasu z dziećmi i wnukami.

Zabawa łączy się nauką i bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dzieci. Happy Bus zawita do Wielunia jeszcze w sierpniu. I to aż trzy razy. Będzie w naszym mieście 7, 15 i 25 sierpnia. Już teraz zapraszamy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl