Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SZKOLĄ SIĘ I POMAGAJĄ POTRZEBUJĄCYM

Trwają szkolenia dla przyszłych żołnierzy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej. W tym czasie żołnierze będą zdobywali podstawowe umiejętności z taktyki, strzelania czy pomocy przedmedycznej koniecznej do dalszej służby w szeregach WOT.

Terytorialsi co miesiąc powoływani są na dwudniowe szkolenia rotacyjne, a raz w roku odbywają dwutygodniowe przeszkolenia na poligonie.

Zadaniem żołnierzy Obrony Terytorialnej jest przeciwdziałanie i zwalczanie skutków klęsk żywiołowych, prowadzenie działań ratowniczych w sytuacjach kryzysowych a w czasie wojny wspieranie wojsk operacyjnych.

Terytorialsi w całym kraju od marca funkcjonują w trybie przeciwkryzysowym prowadząc operację "Odporna wiosna". Wspierają lokalną społeczność i służby w walce z pandemią koronowairusa. W szeregach żołnierzy 9ŁBOT służy już blisko 1200 żołnierzy.

Żołnierze 9. Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej kolejny raz wsparli Caritas Archidiecezji Łódzkiej. Tym razem pomogli w transporcie kilkunastu ton żywności i artykułów chemicznych, które Caritas otrzymała od sieci handlowej LIDL.

Paczki z żywnością i artykułami chemicznymi już trafiają do najuboższych i najbardziej potrzebujących. To nie pierwsza taka wspólna akcja i z pewnością nie ostatnia.

Żołnierze razem z Caritas Archidiecezji Łódzkiej przygotowywali i rozwozili paczki dla najbardziej potrzebujących w okresie Świąt Wielkanocnych. Łódzcy Terytorialsi od początku walki z pandemią koronawirusa mocno wspierają lokalne samorządy i ośrodki pomocy społecznej.

Dostarczanie żywności i leków, wsparcie służb sanitarnych i rodzin personelu medycznego, kombatantów, osób starszych i przebywających w kwarantannie, oddawanie krwi oraz infolinia psychologiczna – to główne obszary działań w walce z koronawirusem, jakie prowadzi 9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl