Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KOLEJNY KONCERT NA PLACU LEGIONÓW

Już dziś wieczorem o godz. 21.00 Wieluński Dom Kultury zaprasza na koncert zespołu „Sewa Kaffo”. Formacja powstała w 2014 roku, w ramach projektu Muzyka Świata w przestrzeniach Wrocławia, organizowanego przez założyciela zespołu kontrabasistę Ju Ghana.


Muzyka zespołu zaprasza do swojego etnicznego, folkowego i jazzowego świata world music. Magiczna mieszanka brzmień instrumentów takich jak kora (zachodnio-afrykańska harfa), indyjska tabla, kontrabas, saksofon i gitara zabiera słuchacza w muzyczną podróż dookoła świata.

W skład szczęśliwej grupy- bo tak należy dosłownie tłumaczyć nazwę Sewa Kaffo- wchodzą artyści z długoletnim stażem, doświadczeniem i licznymi osiągnięciami. Łączy ich miłość do muzyki, poszukiwań i podróży.

Znani są m.in z zespołów takich jak: Moon Hoax, Robotobibok, Ziemia Planeta Ludzi, Małe Instrumenty, Matplaneta, CBB Ensemble, Kapela Timingeriu i wielu innych.

„Alinga Sewa” – „Bądźmy szczęśliwi” to pierwszy utwór grupy zwracający uwagę na fundamentalne problemy dzisiejszych czasów, nawołuje do szczęścia i radości.

W skład zespołu wchodzą:
Ablaye Badij – kora, wokal
Jędrzej Kuziela – tabla
Mateusz Rybicki – klarnet, saksofon tenorowy
Michał Karbowski – gitara
Ju Ghan – kontrabas

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl