Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NAGRALI NOWE UTWORY W CZASIE PANDEMII [VIDEO]

Mimo trudności związanych z pandemią koronawirsua i zawieszeniem artystycznej działalności placówek kulturalnych Chór i Zespół Muzyki Dawnej PMDKiS w Wieluniu praktycznie cały czas pracował. Muzykom udało się nagrać dwa utwory w sposób zdalny z chórem i dwa utwory w sposób zdalny z zespołem instrumentalnym.Dla wszystkich było to zupełnie nowe doświadczenie. Muzycy systematycznie spotykali się w internecie. 18 maja po raz pierwszy po długiej przerwie wrócili do pracy stacjonarnej pod dużym rygorem sanitarnym.

Skoro zorganizowanie koncertu było prawie niemożliwe postanowiono nagrać trzy utwory już nie w sposób zdalny a w rzeczywistości w świątyni parafii św. Barbary w Wieluniu.

19 czerwca bez publiczności nagrano trzy utwory. Ich tematyka praktycznie przypadkowo wpisała się w ten trudny dla wszystkich czas.

Nagrania te będą dla chóru pamiątką, podsumowaniem pracy i jednocześnie możliwością zaprezentowania się właściwie wszystkim, którzy będą sobie tego życzyli.  

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl