Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PLENEROWY KONCERT W CENTRUM WIELUNIA [VIDEO]

Pierwszy plenerowy koncert tego lata zorganizowany przez Wieluński Dom Kultury odbył się w samym centrum miasta zaraz na początku lipca. Tego typu wydarzeń nie będzie niestety zbyt dużo w trakcie tegorocznych wakacji. Nie będzie też sztandarowej, letniej imprezy WDK- u czyli City Plaży.Będzie za to w TVK WSM, bo przez cały lipiec i pewnie też początek sierpnia będziemy przypominać Państwu archiwalne koncerty z 2019 roku. A teraz trochę o najnowszym koncercie. Przed wieluńską publicznością zaprezentował się duet Bolewski | Tubis czyli Radosław Bolewski – perkusja, wokal; Maciej Tubis – fortepian, syntezator basowy.

Muzyka duetu to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo.

Wspomniany duet zobaczyła już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedzili młodzi artyści w ramach trasy koncertowej promującej album „Lunatyk”.
Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl