Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DWUDZIESTA, POPLENEROWA WYSTAWA W MUZEUM [VIDEO]

Ponad 50 prac artystów – uczestników ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Pleneru Malarstwa Figuratywnego im. Jerzego Dudy-Gracza, można oglądać w Muzeum Ziemi Wieluńskiej na wystawie „Z biegiem Warty – Kamion 2019”. Wernisaż odbył się przy ograniczonej liczbie publiczności, jednak chętnych do podziwiania obrazów nie brakowało.

Ubiegłoroczny plener był dwudziestym i tym samym była to dwudziesta wystawa zorganizowana w muzeum. Swoisty jubileusz był więc okazją do wspomnień i podsumowań.

Podczas minionych dwóch dekad zaprezentowano ponad tysiąc prac artystów biorących udział w plenerach. Było ich łącznie  82, wśród nich profesor Jerzy Duda-Gracz. Profesor darzył Kamion szczególnym sentymentem.

Artyści, którzy od lat uczestniczą w plenerach nie ukrywają, że to miejsce urokliwe i inspirujące. W związku z epidemią tegoroczny jesienny plener ze względów organizacyjnych i finansowych stanął pod znakiem zapytania.

Była o tym mowa podczas otwarcia wystawy. Pomoc zadeklarowała Gmina Wieluń oraz Muzeum Ziemi Wieluńskiej, więc wygląda na to, że sprawy potoczą się w dobrym kierunku.

Wystawę w muzeum można oglądać do 6 sierpnia.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl