Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PYTANIA O RUCH CIĘŻKICH AUT NA POPIEŁUSZKI [VIDEO]

Przebudowana ulica Popiełuszki już od kilku tygodni jest do dyspozycji nie tylko dla kierowców, ale też pieszych i rowerzystów. Ruch odbywa się płynnie dzięki dwóm nowym rondom. Po obu jej stronach nie ma też sygnalizacji świetlnej co niewątpliwie ma wpływ na toczący się po niej samochodowy ruch. I o niego właśnie rozbija się cała sprawa.

Chodzi naturalnie o duże i ciężkie ciężarówki jeżdżące nową ulicą. Do sesyjnej dyskusji w sprawie Popiełuszki włączył się też burmistrz Wielunia.

Nowa ulica  niewątpliwie odciąży inne jeśli chodzi o ruch dużych i ciężkich ciężarówek, przekonywał włodarz miasta.

Przejeżdżające nową Popiełuszki ciężkie samochody powodują duży hałas co nie pozostaje bez wpływu na codziennne funkcjonowanie mieszkańców bloków znajdujących się tuż przy niej.

Czy zainstalowane zostaną w takim razie tam ekrany dźwiękochłonne? Obszerna relacja z sesji Rady Miejskiej do zobaczenia w TVK WSM już dziś wieczorem, ale także w sobotę i niedzielę. Zapraszamy.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl