Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KONKURSY ON- LINE W SPÓŁDZIELCZYCH PLACÓWKACH [VIDEO]

Placówki WSM podsumowały kolejne przedsięwzięcia zorganizowane zdalnie. W SDK rozstrzygnięto konkurs plastyczny „ Nie daj się koronawirusowi”. Zainteresowanie zajęciami online w obu placówkach jest spore. Dzieci chętnie uczestniczą i odpowiadają na zróżnicowaną tematycznie ofertę.

W Klubie Osiedla Kopernika rozstrzygnięto konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcie, których wpłynęło około 30. Tematyka prac była zróżnicowana, jednak dominowały na zdjęciach bawiące się dzieci oraz zwierzęta: koty, psy, a nawet gołębie.


Interesujące okazały się również fotografie przyrody oraz prac plastycznych. Autorzy najciekawszych zdjęć otrzymali nagrody, które osobiście odebrali w Klubie Osiedla Kopernika.


Pokonkursową wystawę fotograficzną można obejrzeć na stronie klubu. Obecnie wpływają prace na kolejną propozycję online ogłoszoną przez obie placówki WSM. W SDK w dalszym ciągu trwa fotograficzna akcja „Zostań w domu”.


Z kolei Klub Osiedla Kopernika otrzymał już pierwsze prace na konkurs plastyczny „Moje wymarzone wakacje”. Efekty pracy uczestników w obu placówkach zostaną podsumowane na koniec czerwca.


Zachęcamy do udziału w zdalnych zajęciach i konkursach oraz odwiedzania stron internetowych placówek kulturalnych WSM.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl