Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

REŻIM SANITARNY NA KRYTEJ PŁYWALNI [VIDEO]

Otwarta 13 czerwca po „koronawirusowej” przerwie kryta pływalnia przy ul. POW póki co nie pęka w szwach. Basen, co oczywiste funkcjonuje teraz w znacznie ostrzejszym reżimie sanitarnym. Dopuszczalna frekwencja to cztery osoby na jeden tor pływacki.


Gospodarz obiektu ma jednak nadzieję, że wkrótce pływalnię zacznie odwiedzać więcej osób. Normalnie o tej porze WOSiR odliczałby już dosłownie dni do otwarcia basenu otwartego przy Broniewskiego. W tym roku będzie jednak inaczej. Kąpielisko pod chmurką tego lata będzie zamknięte.


A czy innne obiekty sportowe administrowane przez WOSiR też już są otwarte? Jako pierwsi - na początku maja - na treningach na boiskach na stadionie pojawili się piłkarze WKS-u 1957 Wieluń i Stowarzyszenia WKS.


Krótko po nich także piłkarze ręczni MKS-u, którego grupy młodzieżowe rozpoczęły zajęcia w hali przy ulicy Częstochowskiej w dniu 18 maja. Oczywiście wszyscy w reżimie sanitarnym, nawet z zachowaniem 2-metrowych odległości między trenującymi, co obowiązywało w pierwszych tygodniach treningów.


Początkowo do zajęć na piaszczystym boisku przy Orliku ograniczali się siatkarze WKS, ale grupy młodzieżowe siatkarek również widnieją już w grafiku hali WOSiR, a klubowi działacze mają już za sobą przegląd kadr po kątem trzecioligowej drużyny seniorów.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl