Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O POMOCY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

We wtorek 23 czerwca od godz. 13:00 ZUS, zaprasza na wideokonferencję w ramach cyklu spotkań edukacyjnych on-line, organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Wideokonferencja będzie dotyczyła pomocy dla przedsiębiorców, płynącej z ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Eksperci Zakładu będą mówili o zwolnieniu z opłacania składek, świadczeniach postojowych i innych ulgach np. o odroczeniu terminu płatności składek, czy rozłożeniu zaległości składkowych na raty.

 

Udział w wideokonferencji jest bezpłatny. Wcześniejsza rejestracja nie jest konieczna. Dołączyć do oglądania wideokonferencji można wchodząc na stronę internetową PARP www.parp.gov.pl/tarcza#harmonogram.

 

Po zakończeniu wideokonferencji, przez trzy godziny będą dyżurować eksperci ZUS pod numerem telefonu: 22 101 04 01. Na stronie PARP znajduje się formularz, dzięki któremu można wysłać pytanie dotyczące tematu konferencji.

 

Szczegóły wydarzenia na stronie internetowej www.parp.gov.pl.

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl