Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KILKA FILMOWYCH SEANSÓW POD CHMURKĄ [VIDEO]

Kino samochodowe zawitało do Wielunia w miniony weekend. Kilka filmowych seansów zorganizowano na miejskim targowisku w piątek, sobotę i niedzielę. Widzowie obejrzeli m.in. film Mayday, Psy 3 oraz produkcję Jak zostałem gangsterem.

Do udziału w pokazach filmowych dopuszczono jedynie auta osobowe. Liczba osób w samochodzie musiała być zgodna z obowiązującymi normami: nie więcej niż połowa siedzących miejsc w aucie.

Tymczasem stacjonarne kino Syrena ponownie wznowiło swoją działalność 11 czerwca. Stało się tak po ponad trzymiesięcznej przerwie. Na razie w „Syrenie” wyświetlane będą dwa filmy dziennie. W sali kinowej  może być zajętych nie więcej niż połowa miejsc.

Widzowie muszą zasłonić usta i nos, zdezynfekować ręce przed wejściem na sale kinową i rzecz jasna zachować dystans od drugiej osoby, czyli pomiędzy dwiema osobami musi być zostawione jedno wolne miejsce.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl