Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

LIFTING WIADUKTU I OTOCZENIA DWORCA PKP [VIDEO]

Na Warszawskiej obok Kauflandu trwa remont wiaduktu kolejowego. Na czym on polega?  Wykonawca inwestycji wzmocnił betonową konstrukcję przejazdu, co zapobiegnie m.in. przeciekom wody z torowiska.

Wiadukt zyska też nowe oblicze, bo zostanie pomalowany. Ale to jeszcze nie wszystko. Odświeżono też usytuowany pod przejazdem tunel dla pieszych. Wszystkie prace zaplanowane na ok. 2 tygodnie prowadzone są na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe.

W planach także dokończenie modernizacji kolejowego przystanku Wieluń- Miasto na którym m.in. zainstalowano nową platformę dla wsiadających do pociągu. Jej poziom został znacznie podwyższony co niewątpliwie ułatwia wsiadanie do pociągu.

W planach jest także wyburzenie dawnego budynku  w którym mieściły się kiedyż kasy biletowe. O tym że czas najwyższy to zrobić nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Obiekt jest zniszczony, zaśmiecony i niewątpliwie zagraża bezpieczeństwu podróżnych. Na szczęście jest częściowo odgrodzony od kolejowego peronu.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl