Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

„KORONAWIRUSOWE” SZKOLENIE W DPS W SKRZYNNIE [VIDEO]

Żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej przeprowadzili ostatnio szkolenie dla personelu Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie z zakresu walki z wirusem SARS-CoV-2. Podczas szkolenia przekazano podstawowe informacje dotyczące wirusa, jak się przed nim zabezpieczać oraz jak korzystać ze środków ochrony osobistej.

Zaprezentowano osobiste wyposażenie zabezpieczające, w tym kombinezony, maski i przyłbice ochronne. W Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie jak wiadomo wprowadzono nadzywczajne środki bezpieczeństwa sanitarnego.

W placówce na szczęście nie ma zakażonych koronawirusem, co niedawno na naszej antenie powtwierdził wieluński starosta Marek Kieler. Miejmy nadzieję, że tak dalej będzie. Szkolenie przeprowadzone w Skrzynnie było już piątym z kolei w tego typu placówkach.

Są one realizowane w ramach operacji „Odporna Wiosna” w celu wsparcia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wojewodów w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych związanych z zagrożeniem zdrowia i życia w Domach Pomocy Społecznej. Do tej pory bezpośrednie wsparcie zostało udzielone kilkudziesięciu placówkom.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl