Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BUDOWY, REMONTY I NOWA ZIELEŃ W MIEŚCIE [VIDEO]

Wśród kilku prowadzonych w mieście inwestycji znajduje się też ulica Sieradzka i przebudowa póki co najwyższego budynku w mieście, czyli dawnego wieżowca ZUGILU. Będzie to docelowo wielorodzinny budynek mieszkalny z piętrami przeznaczonymi na usługi i biura.

W całym obiekcie wymontowano wszystkie stare okna, co rozpoczęło także prace wewnątrz obiektu polegające m.in. na stawianiu nowych ścian działowych. Wedle zapowiedzi inwestora nowe oblicze dawnego wieżowca ZUGILU ma ukazać się mieszkańcom miasta w listopadzie 2021 roku.

Tymczasem 1 czerwca 2020 roku ruszy rekrutacja do Żłobka Miejskiego w Wieluniu. Wszelkie informacje dotyczące zasad rekrutacji dostępne będą na stronie internetowej żłobka www.zlobek.wielun.pl, której adres będzie aktywny właśnie od 1 czerwca.

W związku z dużą ilością zapytań o nabór pracowników do nowej placówki Urząd Miejski informuje, że zgodnie z ustaleniami Burmistrza Wielunia z dyrektorami Publicznych Przedszkoli w Wieluniu, przy których funkcjonowały grupy żłobkowe, pierwszeństwo w zatrudnieniu będą miały osoby dotychczas pracujące w tych grupach.

Po zakończeniu procesu rekrutacji dzieci, ogłoszony zostanie nabór pracowników na wolne stanowiska. Przypomnijmy, że nowy wieluński żłobek, który cały czas buduje się, ma już nowego dyrektora.

Placówką, która pierwsze dzieci przyjmie we wrześniu tego roku pokieruje Aneta Jaskuła, która wygrała konkurs na to stanowisko ogłoszony przez Urząd Miejski.

Urząd Miejski w Wieluniu zlecił też ostatnio nasadzenie drzew, krzewów i pnączy, które nie tylko będą cieszyć oko mieszkańców Gminy Wieluń, ale w sposób realny wpłyną na ich zdrowie i komfort życia.

Na przełomie marca i kwietnia zasadzono 114 drzew liściastych, 5 iglastych, 1470 krzewów liściastych oraz 912 pnączy. Duża grupa drzew została nasadzona wzdłuż trasy pieszo – rowerowej Śladem Kolejki Wąskotorowej.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl