Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MASECZKI OCHRONNE DLA KLIENTÓW ZUS W WIELUNIU

Od jutra klienci, którzy zgłoszą się do placówek II oddziału ZUS w Łodzi, otrzymają maseczkę ochroną wielokrotnego użytku. Trzydzieści tysięcy maseczek uzyskano dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim województwa łódzkiego. Do Inspektoratu ZUSw Wieluniu przy ul. 3 Maja trafi 3 tys. maseczek wielokrotnego użytku.

Do każdej maseczki dołączona jest instrukcja w jaki sposób prawidłowo z niej korzystać i jak dbać o to by, mogła posłużyć więcej niż raz. Zakład przypomina, że bezpośrednia obsługa klientów wznowiona została 4 maja i prowadzona jest z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Klienci wchodzący do Zakładu powinni zgodnie z rządowymi wytycznymi posiadać środki zakrywające nos i usta oraz rękawiczki ochronne lub przy wejściu do jednostki ZUS zdezynfekować dłonie udostępnionym środkiem dezynfekującym.

Maseczki ochronne, będą udostępniane od czwartku w następujących placówkach ZUS:

- siedziba II oddziału w Zduńskiej Woli przy ul. Kilińskiego (3,5 tys.), Inspektorat w Łodzi przy ul. Łęczyckiej (8 tys.),Inspektorat w Pabianicach przy ul. Kościuszki (5 tys.), Inspektorat w Sieradzu przy ul. Piłsudskiego (3,5 tys.), Inspektorat w Wieluniu przy ul. 3 Maja ( 3 tys.), Biuro Terenowe w Pajęcznie przy ul. Wiśniowej (2 tys.), Biuro Terenowe w Poddębicach przy ul. Narutowicza (1,5 tys.), Biuro Terenowe w Wieruszowie przy ul. Bursztynowej (2 tys.).

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl