Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POSADZILI NOWE DRZEWA I KRZEWY

Na zlecenie Urzędu Miejskiego na przełomie marca i kwietnia zasadzono 114 drzew liściastych, 5 iglastych, 1470 krzewów liściastych oraz 912 pnączy. Duża grupa drzew została nasadzona wzdłuż trasy pieszo – rowerowej Śladem Kolejki Wąskotorowej biegnącej od ulicy Sybiraków w stronę Turowa.

Platany klonolistne, śliwy wiśniowe, dęby szypułkowe, lipy szerokolistne, jarzęby szwedzkie, świerki serbskie, graby kolumnowe zasiliły drzewostan ulic: Moniuszki, Chopina, POW, Wendta, Zielonej, Długosza, Konopnickiej, Warszawskiej, Fabrycznej, Asnyka oraz miejscowości Olewin.

Nasadzenia krzewów i pnączy miały z kolei miejsce przy ulicach: Zacisze, Cichej, Piłsudskiego oraz na osiedlu Wyszyńskiego. Łączna kwota nasadzeń to 83 277,00 złotych.

Nowe nasadzenia nie tylko będą cieszyć oko mieszkańców Gminy Wieluń, ale w sposób realny wpłyną też na ich zdrowie i komfort życia.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl