Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWE WYTYCZNE DLA KLIENTÓW MIEJSKIEGO TARGOWISKA [VIDEO]

W związku z całkowitym otwarciem Targowiska Miejskiego w Wieluniu oraz po przeanalizowaniu sytuacji na targowisku w dniach 24 i 28 kwietnia br., od 5 maja wprowadzono zmiany w jego funkcjonowaniu. Na czym te zmiany polegają?

W części targowiska przy ul. Zielonej:

1. Wprowadzenie zmian w ilości wejść i wyjść na teren targowiska; jedno wejście – brama południowa, jedno wyjście – brama północna.
2. Przesunięcie linii handlujących co spowoduje powiększenie odległości między liniami stanowisk w sektorze warzywnym i pozwoli na zachowanie wymaganej bezpiecznej odległości 2 m między kupującymi. Jednocześnie, w tym samym celu wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch dla kupujących w alejce wewnątrz sektora warzywnego, ze wschodu na zachód.
3. Wprowadzenie formy plastikowych żetonów dla kupujących, wydawanych na wejściu i odbieranych oraz dezynfekowanych przez pracowników WOSIR na wyjściu, celem przestrzegania limitu: 4 osoby kupujące na jedno stanowisko handlowe.

W części targowiska przy ul. Broniewskiego:

1. Wprowadzenie zmian w ilości wejść i wyjść na teren targowiska; jedno wejście – od strony ul. Zielonej, dwa wyjścia – jedno na ul. Broniewskiego, naprzeciwko budynku zaplecza basenu odkrytego, drugie na ul. Św. Barbary, na wprost wyjścia z wiaty. Jednocześnie, z uwagi na niewielkie odstępy między liniami stanowisk na tej części targowiska wprowadzimy jednokierunkowy ruchu pieszych, co pozwoli na zachowanie wymaganej bezpiecznej odległości 2 m między kupującymi. Jednocześnie spowoduje to, że kupujący od wejścia do wyjścia przejdą praktycznie wzdłuż stanowisk handlowych wszystkich kupców (wyjątek – wiata).
2. Również w tej części wprowadzona zostanie forma plastikowych żetonów dla kupujących, wydawanych na wejściu i odbieranych oraz dezynfekowanych przez pracowników WOSIR na wyjściu, celem przestrzegania limitu: 4 osoby kupujące na jedno stanowisko handlowe

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl