Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NAGRODY DLA FINALISTÓW MUZEALNEGO KONKURSU

W Muzeum Ziemi Wieluńskiej wręczono nagrody zwycięzcom konkursu „Moje drzewo genealogiczne”. Placówka informuje ponadto, że zostanie udostępniona zwiedzającym w najszybszym możliwym terminie, po spełnieniu niezbędnych warunków zapewniających ochronę zdrowia pracowników i publiczności. Najpewniej w przyszłym tygodniu.

Bartosz Wróbel (klasa V, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kraszkowicach) i Agnieszka Musiał (klasa VIII 1, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich) zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Finaliści dyplomy i nagrody w postaci słuchawek bezprzewodowych odebrali z rąk dyrektora placówki Jana Książka. Na tegoroczną, XIII edycję konkursu wpłynęło 58 prac.

Jury oceniało je pod względem ilości i czytelności zawartych w nich informacji, pomysłowości, strony plastycznej i estetycznej.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną osoby, które zajęły miejsca II i III oraz wyróżnione, swoje nagrody odbiorą indywidualnie w muzeum.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl