Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PROPONUJĄ CIEKAWE ZAJĘCIA PRZEZ INTERNET [VIDEO]

Choć kulturalne placówki Wielunia z oczywistych względów są jeszcze zamknięte dla publiczności, to nie oznacza, że nic się w nich nie dzieje. Dzieje się przede wszystkim on- line. Takie zajęcia proponuje Wieluński Dom Kultury. W programie zajęć dostępnych na facebooku mamy zatem naukę tańca czy gry na gitarze.

W wersji internetowej powracają też wykłady na Uniwersytecie III Wieku. A co z Dniami Wielunia 2020? Impreza zaplanowana na czerwiec oczywiście nie odbędzie się. Nie jest jednak definitywnie zdjęta z grafiku kulturalnych imprez, tylko przeniesiona na wrzesień.

Wieluński Dom Kultury oraz placówki kultury administrowane WDK pracują zdalnie, ale są też gotowe do natychmiastowego uruchomienia normalnej działalności, jak tylko będzie to możliwe.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl