Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W RAMACH OPERACJI “ODPORNA WIOSNA”

Z myślą o wsparciu służb medycznych w województwie, 12 łódzkich Terytorialsów ukończyło kilkudniowe szkolenie medyczne, które uprawnia ich m.in. do pobierania wymazów na obecność COVID-19. 9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej jest pierwszą jednostką objętą tym szkoleniem w WOT.

Celem szkolenia, realizowanego w ramach operacji „Odporna Wiosna” i budowania wewnętrznej odporności społecznej, było wzmocnienie kompetencji żołnierzy OT z zakresu medycyny i najnowszych trendów w opiece przedszpitalnej. Cykl szkoleń kierowany jest do żołnierzy OT z podstawowymi i zaawansowanymi kompetencjami medycznymi.

W szeregach WOT są także żołnierze - wykwalifikowani medycy, którzy dodatkowo zwiększają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności by następnie wykorzystać je w ramach pomocy przedmedycznej udzielanej podczas działań „Odporna Wiosna”.

Żołnierze po zakończeniu szkolenia i zdanych egzaminach otrzymali specjalny certyfikat- rozpoznawalny i uznany dokument w NATO.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl