Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SYTUACJĘ MONITORUJĄ NA BIEŻĄCO

W związku z pojawiającymi się niejasnościami dotyczącymi rozkładu jazdy komunikacji miejskiej, Gmina Wieluń informuje, że jest w stałym kontakcie z PKS Wieluń obsługującym komunikację. Rozkład jazdy autobusów miejskich pozostaje bez zmian. Regularnie przeprowadzana jest także dezynfekcja pojazdów.

Na bieżąco monitorowana jest sytuacja na poszczególnych trasach komunikacji miejskiej, aby pasażerowie mieli zapewniony komfort i bezpieczeństwo podróży.

Osobną kwestią pozostaje komunikacja autobusowa do/z zakładów pracy tj. Korona czy Wielton, która nie odbywa się w ramach komunikacji miejskiej, a na postawie umów poszczególnych zakładów z PKS Wieluń.

Ratusz apeluje o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z komunikacji miejskiej oraz o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa w czasie podróży.


Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl