Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA PIERWSZEJ LINII WALKI Z KORONAWIRUSEM

Żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej aktywnie wspierają służby i instytucje zaangażowane w działania związane z epidemią COVID-19. Prawie 2 tyś. żołnierzy OT i wiele jednostek sprzętu: samochody, ciężarówki, agregaty prądotwórcze, maszty oświetleniowe, quady i inne. WOT zmienił tryb działania formacji ze szkoleniowego na przeciwkryzysowy.

9 Łódzka Brygada OT wstrzymała szkolenie nowych żołnierzy i zmieniła formę pełnienia szkoleń rotacyjnych. Podniesiono gotowość całej formacji - każdy żołnierz może się spodziewać, że zostanie wezwany, by w ciągu 12 godzin był gotowy do wykonywania wszystkich zadań.

Powoływani żołnierze są poddawani ankiecie zdrowotnej – czy nie mieli już do czynienia z koronawirusem. Łódzcy Terytorialsi wspierają Straż Graniczną na Lotnisku Łódź – Lublinek.

Wyznaczony koordynator pozostaje w kontakcie z Miejskimi i Gminnymi Ośrodkami Pomocy Społecznej na terenie naszego województwa. Terytorialsi ponadto aktywnie wspieramy kombatantów, z którymi pozostają w stałym kontakcie telefonicznym w zakresie stanu zdrowia i ich potrzeb.

Do tej pory udzielono pomocy w postaci zakupów najpotrzebniejszych produktów dwojgu spośród nich. Wyznaczeni łącznicy - żołnierze OT pozostają w kontakcie z Powiatowymi Centrami Zarządzania Kryzysowego na terenie woj. łódzkiego do koordynacji działań w walce z COVID-19.

Kilkudziesięciu żołnierzy wspiera w obszarze przygranicznym 13 Śląską oraz 16 Dolnośląską Brygadę Obrony Terytorialnej i Straż Graniczną. Nieustannie pozostają w kontakcie z Łódzkim Urzędem Wojewódzkim.

We współpracy z Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego wspierają mieszkańców łódzkiego, dostarczając żywność dla osób objętych kwarantanną (do tej pory udzielono wsparcia 20 osobom). Równocześnie na rzecz ŁUW łącznicy dostarczają Decyzje wyznaczonym osobom z personelu medycznego.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl