Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O BEZPIECZEŃSTWIE NASZYM CODZIENNYM [VIDEO]

Podczas niemałej w sumie dyskusji na sesji Rady Miejskiej związanej z corocznym raportowaniem służb nie zabrakło wielu ważnych pytań. Jesli chodzi o policję to radni pytali m.in. o ostatnie inwestycje i nowe samochody.

Poruszono też zagadnienia związane z przestępczością narkotykową i aktualnym stanem bezpieczeństwa w mieście. Jeśli chodzi o straż pożarną to nasi widzowie niedawno dostali sporo informacji o pracy jednostki podczas dorocznej narady podsumowującej pracę komendy w minionym roku.

Na sesji zapytano jednak o wycinkę drzew na wieluńskich osiedlach. Ten temat również znają nasi widzowie. Mówiliśmy o tym sporo. Były również pytania do komendanta straży miejskiej. Czy strażników miejskich może być więcej?

Dłuższa relacja z obrad radnych w stacji TVK WSM w ten weekend. Zapraszamy do Tematu Tygodnia, zaraz po kulturze. W sesyjnej relacji będzie też informacja burmistrza z działań podejmowanych między posiedzeniami Rady.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl