Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

Z OGRANICZONYM DOSTĘPEM DO INSTYTUCJI I URZĘDÓW [VIDEO]

Stan zagrożenia epidemicznego obowiązujący na terenie całego kraju od 14 marca do szczególnej ostrożności zobowiązuje rzecz jasna także mieszkańców Wielunia i powiatu. Sytuacja w naszym regionie jest stabilna, ale apeli i przestróg o zachowanie szczególnej ostrożności nigdy za wiele.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że wieluński Sanepid cały czas kontroluje sytuację. Dostępne są też specjalne numery telefonów pod które dzwonimy w nagłych przypadkach. Również wieluński szpital postawiony jest w stan najwyższej gotowości.

Przypomnijmy, że w lecznicy obowiązuje całkowity zakaz odwiedzin. W razie trudniej sytuacji w szpitalu będzie kilkadziesiąt łóżek zlokalizowanych na oddziale pulmonologii.

Miejsce będzie specjalnie wydzielone i dedykowane osobom z koronawirusem.
Miejmy nadzieję, że tak się jednak nie stanie. Specjalny tzw. koronaszpital w naszym województwie jest utworzony w Zgierzu.

Tymczasem na nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu 12 marca samorządowcy podjęli uchwałę dotyczącą zaciągnięcia przez lecznicę kredytu konsolidacyjnego w z Banku Gospodarstwa Krajowego  w wysokości prawie 27 mln złotych.

Dzięki tym pieniądzom zmniejszą się koszty obsługi dotychczasowych kredytów, które musi spłacać lecznica. Obsługa kredytu w ciągu 10 lat wyniesie ok. 5,5 mln złotych.

Niespełna 2 miliony z zaciągniętego kredytu zostanie też przeznaczona na spłatę tzw. bieżących zobowiązań wymagalnych SP ZOZ. 800 tys. złotych zostanie z kolei przeznaczone na utworzenie oddziału kardiochirurgii.

W nadzwyczajnej sytuacji w jakiej znajdujemy się w tej chwili od minionego poniedziałku mamy ograniczony dostęp do urzędów: miejskiego i starostwa powiatowego.

Starosta i burmistrz apelują o ograniczenie kontaktów do niezbędnego minimum. Zachęcają przy tym do kontaktów telefonicznych, mailowych i załatwiania spraw przez profil zaufany. Ograniczony dostęp jest również do wielu innych instytucji, w tym m.in. do Urzędu Skarbowego i WSM.
W związku z zagrożeniem koronawirusem siedziba firmy przy Struga, administracje poszczególnych osiedli oraz Telewizja Kablowa WSM od dnia 16 marca nie przyjmują interesantów do odwołania.

Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo. Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl