Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W ROLI GŁÓWNEJ PIOSENKI GRZEGORZA TURNAUA [VIDEO]

XIII Powiatowy Konkurs Piosenki Poetyckiej „Wieczór poezji przy świecach” rozpoczął się od artystycznego występu szkolnego zespołu 11.11. Imprezę poprowadzili wicedyrektor szkoły Agnieszka Stępień- Wyrębak i Piotr Leszczyński. Tematem wiodącym tegorocznego wieczoru były piosenki Grzegorza Turnaua.

Kompozycje popularnego krakowskiego wokalisty zaśpiewało w sumie 11 młodych wykonawców. Warsztaty wokalne z młodzieżą poprowadził Leszek Benke, na koncercie akompaniował zaś Przemysław Rybak. Na muzycznej scenie wystąpili następujący wokaliści:

    1. Wiktoria Cieślak- „Bracka”
    2. Maja Ciach-  „Atlantyda”
    3. Amelii Zwiech- "To tu, to tam"
    4. Agata Pęcherz- „Jak linoskoczek”
    5. Ewelina „Cichosza”
    6. Julia Siudmak- „Liryka”
    7. Aleksandra Bąk- 'Bombonierka”
    8. Iwona Gepard- "Stacyjka Zdrój”
    9. Milena Łęgosz- "Nic o tobie nie wiem"
    10. Katarzyna Panaszek- "Pejzaż bez ciebie"
    11. Kacper- „Naprawdę nie dzieje się nic”

Miłym akcentem wieczoru były specjalne podziękowania dla Zofii Szpikowskiej, wokalnej trenerki i wokalistki od lat związanej z Wieczorem Poezji przy Świecach. Pani Zosia właśnie odeszła na emeryturę. Do niedawna była jeszcze wicedyrektorem PMDKiS w Wieluniu.

Pierwsze miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Piosenki Poetyckiej „Wieczór poezji przy świecach” zajęła Milena Łęgosz, drugie Agata Pęcherz, a trzecie Katarzyna Panaszek.

Jury przyznało także wyróżnienia Amelii Zwiech, Mai Ciach i Iwonie Gepard. Nagrodę publiczności otrzymała Katarzyna Panaszek.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl