Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OBRAZY 16 MALARZY NA WYSTAWIE W KRAKOWIE [VIDEO]

20 plenerów malarstwa figuratywnego w nadwarciańskim Kamionie podsumowuje wystawa, którą można aktualnie oglądać w Pałacu Sztuki w Krakowie. Prezentowane są na niej obrazy 16 malarzy oraz Wielkiego Nieobecnego – prof. Jerzego Dudy-Gracza.

Grupę tę stanowią artyści powracający do sztuki figuratywnej, o podobnym sposobie poszukiwania, ale różnorodnej interpretacji. Obecna na wernisażu Wilma Duda-Gracz nie kryła zachwytu nad twórczością, która tak bliska była sercu jej męża.

Prezentowane prace pochodzą z kolekcji rodzinnej profesora, Muzeum Ziemi Wieluńskiej, pracowni artystów oraz kolekcji Joanny Rynkiewicz, sponsora pleneru w Szczyrku, którego akcenty również obecne są na wystawie. Od 5 kwietnia jubileuszowa wystawa zagości w Muzeum Ziemi Wieluńskiej.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl