Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SWOJE PRACE PREZENTOWAŁA NA BLISKO 200 WYSTAWACH [VIDEO]

Na wystawie prac ceramicznych Marity Benke – Gajdy znajduje się ponad 200 rzeźb, które wyszły spod ręki artystki pochodzącej z Wielunia. Prace pochodzą z różnych okresów twórczości artystki. Choć początkowo Marita Benke-Gajda zajmowała się ceramiką użytkową, z czasem pochłonęła ją sztuka.

Jej dzieła prezentowano na blisko 200 wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Artystka pracuje na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, w położonym niedaleko Zabierzowie ma natomiast swoją pracownię.

Jej prace znajdują się między innymi w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu oraz  Muzeum Ceramiki w Bolesławcu. Podczas wernisażu na artystkę czekała muzyczna niespodzianka

Na muzealnej scenie wystąpiła  Aleksandra Płatek, uczennica I LO im. T. Kościuszki, które przed laty kończyła Marita Benke-Gajda. Wystawę w salach ekspozycyjnych wieluńskiego muzeum  można oglądać do 30 marca.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl